ПАРТНЕРАМ

У динамічному бізнесі сучасного світу надзвичайно важливо мати надійних партнерів. Від їх ставлення до виконання своїх обов'язків часто залежить як репутація, так і успіх. У той самий час надзвичайно важливим залишається і порядність в стосунках. Вся діяльність нашої компанії побудована виключно на засадах порядності, доброчесності, відповідальності та корисності для наших партнерів. Ми прагнемо довготривалих та стабільних ділових відносин. Найкращим показником ефективності вибраного нами напрямку розвитку є те, що наші клієнти залишаються з нами вже багато років та рекомендують нашу компанію своїм друзям та партнерам.

Цінуючи своє ім'я та репутацією, Логістичнна компанія «Інтерсервіс» орієнтується на співпрацю виключно з довгостроковими перспективами ділової взаємодії та не допускає жодного випадку недобросовісної конкуренції.

Логістичнна компанія «Інтерсервіс» - це сучасна та адаптована до умов ринку та викликів сучасності компанія, що постійно розвивається. Ми завжди готові ділитися успішним багаторічним досвідом на ринку митно-брокерських послуг. При розширенні географії та спектру наших послуг та відкритті нових представництв ми орієнтуємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво з нашими партнерами.

У зв'язку з активним ростом, стабільним збільшенням обсягу продажів Логістичнна компанія «Інтерсервіс» запрошує до співпраці брокерські та транспортні компанії, сфера діяльності яких пов'язана з зовнішньоекономічною діяльністю та міжнародними вантажними перевезеннями.

Гарантуємо умови довгострокової співпраці, які максимально відповідають ринковим ставкам.

Ми будемо раді партнерству з Вами та впевнені, що, попрацювавши одного разу з Логістичнною компанією «Інтерсервіс», Ви залишитесь з нами назавжди!

Переваги співпраці:

  • Ви отримуєте можливість роботи в налагодженому бізнес-механізмі, використовувати контакти, досвід, знання наших працівників для розвитку Вашого бізнесу.
  • Максимально вигідні умови співробітництва.
  • Багаторічний позитивний досвід роботи.
  • Бездоганна репутація на ринку.
  • Стабільне збільшення бази постійних клієнтів та максимально успішний результат зовнішньоекономічної діяльності.

Ваш бізнес з ЛК «Інтерсервіс» не тільки забезпечить очікувану позитивну динаміку показників прибутку, а й неодмінно принесе Вам задоволення від зовнішньоекономічної діяльності.

ІНТЕРТРАНСГРУП Техогляд Львів - техогляд транспортного засобу у Львові Техоглядобов'язковий технічний контроль - у Львові сертифікація єкмт- білий сертифікат ЄКМТ сертифікація авто