ПАРТНЕРАМ

У динамічному бізнесі сучасного світу надзвичайно важливо мати надійних партнерів. Від їхнього ставлення до виконання своїх обов'язків часто залежить як репутація, так і успіх. Водночас надзвичайно важливою залишається також порядність у ділових стосунках. Уся діяльність нашої компанії побудована виключно на засадах порядності, доброчесності, відповідальності та корисності для наших партнерів. Ми прагнемо довготривалих та стабільних ділових відносин.

Найвищим показником ефективності вибраного нами напрямку розвитку є те, що наші клієнти залишаються з нами протягом багатьох років та рекомендують нашу компанію своїм друзям та партнерам.

Цінуючи своє ім'я та репутацію, Логістична компанія «Інтерсервіс» орієнтується на співпрацю виключно з довгостроковими перспективами ділової взаємодії та не допускає жодного випадку недобросовісної конкуренції.

Логістична компанія «Інтерсервіс» - це сучасна, адаптована до умов ринку та викликів сучасності, компанія, яка постійно розвивається, та готова завжди ділитися успішним багаторічним досвідом на ринку митно-брокерських послуг. При розширенні географії та спектру наших послуг і відкритті нових представництв, компанія насамперед націлена на тривале взаємовигідне співробітництво з нашими партнерами.

У зв'язку з активним ростом діяльності компанії та стабільним збільшенням обсягу продажів, ЛК «Інтерсервіс» запрошує до співпраці брокерські та транспортні компанії, сфера діяльності яких пов'язана із зовнішньоекономічною діяльністю та з міжнародними вантажними перевезеннями.

Гарантуємо умови для довгострокової співпраці, які максимально відповідають ринковим ставкам.

Ми будемо раді партнерству з Вами, та впевнені, що одного разу попрацювавши з Логістичною компанією «Інтерсервіс», Ви залишитесь з нами назавжди!

Переваги співпраці:

  • Ви отримуєте можливість роботи в налагодженому бізнес-механізмі, використовувати контакти, досвід та знання наших працівників для розвитку Вашого бізнесу.
  • Максимально вигідні умови співробітництва.
  • Багаторічний позитивний досвід роботи.
  • Бездоганна репутація на ринку.
  • Стабільне збільшення бази постійних клієнтів та максимально успішний результат зовнішньоекономічної діяльності.
Ваш бізнес з ЛК «Інтерсервіс» не лише забезпечить очікувану позитивну динаміку показників прибутку, а й неодмінно принесе Вам задоволення від зовнішньоекономічної діяльності.