Професійність

В нашій компанії працюють виключно високопрофесійні фахівці з багаторічним досвідом роботи та глибокими системними знаннями законодавства у галузі митної справи.

Забезпечуючи високий рівень комплексного обслуговування наших клієнтів ми не дозволяємо собі зупинитись ні на хвилину.

Враховуючи існуючий стан справ на сучасному етапі державотворення, що супроводжується постійними змінами законодавства та реформуванням державних органів, наша команда регулярно приймає активну участь у обговоренні проектів нових нормативних актів, вносить пропозиції по удосконаленню механізмів застосування тих чи інших норм та вимог.

Надійність, відповідальність, чесність

Наша компанія робить все можливе для того, щоб забезпечити наших клієнтів стабільно якісним та надійним сервісом.

Ми завжди намагаємося бути клієнторієнтованою командою та докладаємо всіх зусиль для виконання поставлених нашими партнерами завдань прогнозовано якісно та вчасно.

Ми цінуємо оцінку клієнтами нашої компанії як надійного партнера у всіх без винятку, як складних, так і повсякденних справах. Наш принцип співробітництва – разом до перемоги!

Ми завжди є чесними з нашими партнерами. Розуміючи всю відповідальність за економічний результат будь-якої операції, ми відверто оцінюємо перспективи та пропонуємо оптимальні рішення.

Ми не обіцяємо неможливого, але ми зробимо все, що від нас залежить, для отримання максимально вигідного результату.

Конфіденційність

Ми відповідально ставимось до питань нерозголошення комерційної та персональної інформації наших партнерів. У зв’язку із цим інформація про наших клієнтів є максимально закритою.

Ми гарантуємо, що жодна інформація щодо зовнішньоекономічних операцій наших клієнтів не стане відомою будь-яким третім особам, а тим більше конкурентам.

Ми поважаємо право наших клієнтів на конфіденційність, тому завжди узгоджуємо можливість використання в роботі того чи іншого документу, особливо в частині технологій виробництва та складу продукту.

В своїй роботі ми приділяємо велику увагу технічному захисту інформації, наша мережа є захищеною, наскільки це можливо, від стороннього втручання.

Індивідуальний підхід, клієнторієнтованість

При обробці запитів наших клієнтів ми намагаємося забезпечити індивідуальний підхід в кожному окремому випадку.

Ми підбираємо максимально психологічно сумісних з нашими клієнтами працівників, які всебічно опрацьовують завдання і пропонують найоптимальніший результат.

Наші працівники зі всією відповідальністю ставляться до виконання завдань для досягнення цілей, визначених нашими партнерами.

Також наша компанія велику увагу приділяє результативній командній роботі, при якій кожен працівник виконує індивідуальне завдання для отримання найкращого результату у найстисліші терміни.

ІНТЕРТРАНСГРУП Техогляд Львів - техогляд транспортного засобу у Львові Техоглядобов'язковий технічний контроль - у Львові сертифікація єкмт- білий сертифікат ЄКМТ сертифікація авто