Зовнішньоекономічна діяльність підприємств пов'язана з експортом / імпортом товарів через кордон. Процес цей є складним і багаторівневим, особливо сьогодні, в період постійних законодавчих змін та реорганізацій в структурах виконавчої влади. Період реформ потребує динамічної адаптації до викликів сьогодення та постійного вдосконалення організації роботи. Крім формування пакету супровідної документації для переміщення та митного оформлення товару, учаснику ЗЕД потрібно регулярно вирішувати ще й інші питання: аналіз операції та оцінка ризиків, побудова оптимальної логістики, оптимізація фінансових та часових витрат, зміни в митному законодавстві, сучасні вимоги до дозвільних документів України та іноземних партнерів, підготовка документів до митного оформлення тощо.

Наша компанія візьме на себе вирішення всіх необхідних питань та представлення Ваших інтересів як в митних органах, так і в усіх без винятку органах державних видів контролю.

НАШІ ПОСЛУГИ:

ІНТЕРТРАНСГРУП Техогляд Львів - техогляд транспортного засобу у Львові Техоглядобов'язковий технічний контроль - у Львові сертифікація єкмт- білий сертифікат ЄКМТ сертифікація авто