ПРО НАС

Логістична компанія «Інтерсервіс» є незалежною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності як для великих корпорацій, так і для приватних підприємців та фізичних осіб.

Основною діяльністю нашої компанії є надання кваліфікованих послуг з митного оформлення вантажів у різних митних режимах та консультативний супровід побудови зовнішньоекономічних операцій наших партнерів.

Наша компанія здійснює декларування вантажів практично на всій території України, без обмежень за видами транспорту, категоріями товарів та видами митних операцій.

Наші послуги базуються виключно на індивідуальному комплексному підході до кожного клієнта.

Забезпечуючи наших партнерів митно-брокерськими послугами, ми не обмежуємося тільки декларуванням вантажів відповідно до заявленого митного режиму, а проводимо комплексний аналіз всіх складових самої операції, товаросупровідних документів, вивчаємо юридичні аспекти, готуємо всі необхідні документи для проходження всіх державних видів контролю та виконання вимог нетарифного регулювання для забезпечення реалізації оптимальної організації митного оформлення з мінімальними часовими та матеріальними втратами наших клієнтів.

Базові принципи діяльності нашої команди:

  • професійність
  • відповідальність
  • надійність
  • конфіденційність
  • індивідуальний та комплексний підхід
  • клієнтоорієнтованість
  • щирість та чесність у відносинах із партнерами

Наша команда - це команда фахівців з багаторічним досвідом роботи в сфері митного оформлення вантажів (від 3-х до 25-ти років стажу діяльності митного брокера), які здатні надійно та професійно вирішувати поставлені нашими партнерами завдання будь-якої складності.

Завдяки наполегливій та динамічній роботі ми змогли досягнути довіри до якості наших послуг багатьох наших партнерів як в Україні, так і за її межами. Найкращою оцінкою нашої роботи є те, що наші клієнти рекомендують нас своїм друзям та партнерам.

ПРОФЕСІЙНО, ВІДПОВІДАЛЬНО, ШВИДКО!

ІНТЕРТРАНСГРУП Техогляд Львів - техогляд транспортного засобу у Львові Техоглядобов'язковий технічний контроль - у Львові сертифікація єкмт- білий сертифікат ЄКМТ сертифікація авто