ПРО НАС

Логістична компанія «Інтерсервіс» є незалежною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності як для великих корпорацій, так і для приватних підприємців та фізичних осіб.

Основна діяльність компанії - надання кваліфікованих послуг з митного оформлення вантажів у різних митних режимах та консультативний супровід побудови зовнішньоекономічних операцій наших партнерів.

Компанія здійснює декларування вантажів практично на всій території України, без обмежень за видами транспорту, категоріями товарів та видами митних операцій.

Наші послуги базуються виключно на індивідуальному комплексному підході до кожного клієнта.

Забезпечуючи наших партнерів митно-брокерськими послугами, компанія не обмежується лише декларуванням вантажів відповідно до заявленого митного режиму, але й проводить комплексний аналіз усіх складових самої операції та товаросупровідних документів, вивчає юридичні аспекти, готує необхідні документи для проходження усіх державних видів контролю та виконання вимог нетарифного регулювання для забезпечення реалізації оптимальної організації митного оформлення з мінімальними часовими та матеріальними втратами наших клієнтів.

Базові принципи діяльності нашої команди:

  • професійність
  • відповідальність
  • надійність
  • конфіденційність
  • індивідуальний та комплексний підхід
  • клієнтоорієнтованість
  • щирість та чесність у відносинах із партнерами

ЛК «Інтерсервіс» - це команда фахівців із багаторічним досвідом роботи в сфері митного оформлення вантажів (від 3-х до 25-ти років стажу діяльності митного брокера), яка здатна надійно та професійно вирішувати поставлені нашими партнерами завдання будь-якої складності.

Завдяки наполегливій та динамічній роботі ми змогли досягнути довіри до якості наших послуг багатьох партнерів як на території України, так і за її межами. Найвищою оцінкою роботи компанії є те, що наші клієнти рекомендують нашу компанію своїм друзям та партнерам.

ПРОФЕСІЙНО, ВІДПОВІДАЛЬНО, ШВИДКО!