Отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера

В рамках реалізації Угод про вільну торгівлю, укладених Україною з Європейським Союзом, державами ЄАВТ та Чорногорією, однією із можливих конкурентних переваг для підприємств – експортерів є отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера.

Якщо Ви експортуєте продукцію власного виробництва та/або інших українських виробників більше 1 року на постійній основі – можливо вже час стати уповноваженим (схваленим) експортером?!

Перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення EUR.1 та залучення митниці самостійно декларує походження товару на комерційних документах. Це дозволяє значно прискорити процедуру експорту товарів, додає довіри до підприємства як до надійного партнера та покращує логістичні можливості для підприємства. Статус уповноваженого (схваленого) експортера надається митними органами на підставі поданих документів, що підтверджують українське преференційне походження товарів, відповідно до вимог національного законодавства та міждержавних Угод.

Наші фахівці проведуть попередній аналіз виконання вимог законодавства щодо критеріїв достатньої переробки для визначення країни походження Вашої продукції, допоможуть сформувати весь пакет необхідних документів та організують консультаційний супровід процедури отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера.

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання щодо практичної реалізації положень міждержавних Угод в частині отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера.